FIT&FIGHT CLUB
Wing Chun | Eskrima Boks | Fit&Fight

PERSONAL TRAINING

Özel Ders Almanın Size Ne Avantajı Var?

Wing Chun Kungfu Özel dersleri, savunma sanatları eğitmeniniz ile Wing Chun eğitim programlarını en iyi şekilde ve en kısa sürede tamamlamanız için organize edilmiştir. Özel derslerin sizin için diğer bir avantajı da Yer ve Zamanı size en uygun şekilde Eğitmeniniz ile birlikte planlanmasıdır. Özel ders 45 dakikalık derslerden oluşmaktadır. Ayrıca eğitmeniniz size vereceği kondisyon-kuvvet-esneklik çalışmaları antrenman öncesi ve sonrası yapılabilmektedir. Bu çalışmalar kendinizin yapabileceği için özel ders esnasında zaman kaybetmeden yapmanızı sağlar. Eğitim esnasında Wing Chun eğitiminize odaklanmanızı ve en iyi neticeyi alabilmeniz için kişisel programlarınız her derste düzenli ve disiplinli bir şekilde uygulamanızı sağlar.

Özel Ders Almak İçin Ne Yapmalıyım?

Eğitmeninizin grup dersleri dışında bir zaman dilimi seçmelisiniz. Ders gün ve saatlerinde değişiklik talebinizi bir gün önceden bildirmelisiniz. Özel dersler sizin bedeniniz kuvvet ve kondisyon açısından daha verimli geçmesi için herhangi bir sağlık sorununuz var ise hekiminize danışıp eğitmeninizi bilgilendirmelisiniz. Size verilecek Eğitim Programınızı takip etmelisiniz.

Özel Ders Almak İçin Genel Şartlar Nelerdir?

Öncelikle Özel Ders almak istediğiniz eğitmeni seçmelisiniz. Eğitmenlerimizin Wing Chun Seviyesi ve Unvanlarına göre, tek ders ücreti farlılık göstermektedir.  Özel Ders üyeleri sadece eğitmenine ödeme yapar ve salon ücreti ödemezler ayrıca Özel Ders üyelerine farklı tecrübeler için de isteklerine bağlı olarak ücretsiz olarak grup derslerine de iştirak edebilirler.

Avantajlarınız Neler Olur

  • Uygun gün ve saati beraber belirliyoruz.
  • Çalışma saatini beraber belirliyoruz.
  • Birebir eğitim ile daha hızlı yol alabiliyorsunuz.
  • Daha kısa zamanda, daha çok yol alabiliyorsunuz.
  • Emin ellerde doğru eğitim alıyorsunuz.

Eğitmenlerimiz

Wing Chun, Eskrima Boks
Muhammet Nuri
Açık
Sifu
Wing Chun
Tayfun
Bozoğlu
Dai Sihing
Wing Chun
Özge
Ozan
Sije
Wing Chun
Rıza
Eyidoğan
Sihing
Ayhan
Kasal
Boks & Kick Boks